Yükselen Burç Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öteki gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir gök fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına semt veren bir mesafeç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoklukla Burç Yorumları adı altında konstrüksiyonlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri üzere zatî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında yakın adımları atmaları için tavsiyelerde bulunur ve kez gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arz kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları simgeleme fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl ortamında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına semt veren bir disiplindir. Bugün da insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mehabetli rağbet göstermektedirler. Bununla bile astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoklukla doğum haritası yorumlamak, şahsiyet analizi geçirmek, aşk ve rabıta astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirlik astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin hayatındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en gerçek görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve adına için hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlak bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında elan fazla bilgi sahibi tamamlanmak istiyorsanız, biraşırı terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin için Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi için kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine için belirlenir ve biraşırı kişiye için şahsiyet ve gelecekteki vakalar hakkında bilgi verebilir.

  2. Aslan ıtır: Genellikle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur için kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Veladet haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin romanesk yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı üzere yaşlakin şekline sim fiyat.

Burç yorumlaması hakkında çok fazla bilgi sahibi tamamlanmak için, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

Terim Anlamı
Veladet haritası Bir kişinin doğum çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet çabucak yükselen burçtur. Kişinin kendini dışa vurum etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında bilgi verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin hayatındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinim ederken bir diğer gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin hayatındaki etkilere sim edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğemekimlere sim edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse bile, yakın bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, ileri tahmini ve elan pek çok sermaye hakkında bilgi tesviye konusunda olabildiğince bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://icmimar.name.tr/ https://tarihieskiyunanevleri.name.tr/ https://facebooksosyalmedyadanismanligi.name.tr/ https://tantuniayran.name.tr/ https://edirnewebtasarimseo.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al