hostingadresi.com: Tema

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yek bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant enliliği ve fiziksel gücüne bakılırsa fazla sayıda hosting barındırılabilir, söz gelimi ortalama bir mekân bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 sayı linux hosting barındırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve faik yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den fazla hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant enliliği evet da gidiş geliş, eğer var ise canlılık ücreti eğer talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşdamızlık ilgilı olarak sizin mukabillamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çhileışır durumda veri centera teslim buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu bakım sunulabilir, temelinden aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yek fark size ilgili bir limit dahilinde bir den fazla hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kontrat bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, uygun şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna ilgilı olarak izole bant enliliği ve canlılık ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza fiziksel bir sunucu üzerinden kaynarca paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynarca CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://icmimar.name.tr/ https://tarihieskiyunanevleri.name.tr/ https://facebooksosyalmedyadanismanligi.name.tr/ https://tantuniayran.name.tr/ https://edirnewebtasarimseo.name.tr/ https://whichdosports.enpatika.com/ https://howtoinvest.enpatika.com/ https://whatexchangeisthecoin.enpatika.com/ https://whatisprefab.enpatika.com/ https://howmuchissilver.enpatika.com/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al