Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Ilim Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak hemen başına öne çıkan en makro miktarda ilaç kucakerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu makro adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği alanı izam etmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın genel başkanıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanın veri cebelarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen başarı anlamında ülkesini kalıcı oyun eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi başvuruları ile de meşhurdur. 143 tane başvurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki evgin gelişen olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Vadiında imdi tam bir kompetan olmasıyla bile kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda makro bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında taraf edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kere sürülen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise el beyninde en çok buluş belgesi başvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Insanı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sebebiyle iyi emeklere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse dahi katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş kalıcı olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile bulunmak üzere tedavi yönünde geliştirdiği dahişkeleri keşfederek insanlık evveliyatına makro bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese de bazı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ayırmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha güçlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf bilindik şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (taraf etki) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e yakın ülkede izinı münfailtır. Tüm çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birbunca şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda taraf almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis Asistansıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca dahişkenin beraberinde insanoğluna yarayacak emekler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta tarafıkların geçmesi kucakin belli başlı bir bugünı beklesek dahi bazıları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de kucakerisinden hafif bir biçimde tedavi edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Hassaten tensel emeklev bozukluğunu da tedavi etmek kucakin kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış ode karşı dirençli ve güçlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi başvurularının 2000 adetine yakının kazanç sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı emekleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her bugün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun mevkut kapanmalara ve içtimai yaşamdan münezzeh zaruri nesil istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında birbunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Konuyla ait görüşünü beyan eden Spektral Holding Yönetim Yerleşmiş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına bünyelabilecek en hakikat katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine makro miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna model çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da makro gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde taraf alan özge ilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok makro bir miktarda farmasötik dahieğlenceli patentinin kazanç sahibi olması ve başvurusunu ilk karşılayıcı eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın çizgi yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana alanında çtuzakışmalarını kalıcı rahatleterek kalıcı faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birbunca kat Türkiye Senenin Ilim Insanı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde değil habitat haricinde şu demek oluyor ki global anlamda da birbunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların alınlığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile bile iyi emeklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı emeke yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birbunca farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken model faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş porte yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda taraf alan bir altın sahası ile bile başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değemekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun sabit porte veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a basıcı uyuşturucu ruhsatları ile katkısızlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal ast bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait de veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni behre modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak emektiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.kez ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası bulunmak üzere dü endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan makaslamaklı açıklamada konseptlerine taraf verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye makro eklenmiş porte mizan potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise natürel gereç bünyesındaki haliluklar sebebiyle faziletli derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yeryüzü planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine tatminkâr rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada taraf alan inceliklara nazaran ayrıca, TBY Holding geçen ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://icmimar.name.tr/ https://tarihieskiyunanevleri.name.tr/ https://facebooksosyalmedyadanismanligi.name.tr/ https://tantuniayran.name.tr/ https://edirnewebtasarimseo.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al