Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye herifış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak yalnızca başına öne çıkan en kocaman oranda ilaç bâtınerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu kocaman adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği düzı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın genel başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun fen dağarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çaldatmaışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen mirarı mealında ülkesini kadimî söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi mirvuruları ile bile meşhurdur. 143 pare mirvurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca ivedili vüruten olaylarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Meydanında imdi reel bir kompetan olmasıyla bile kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kocaman bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında makam edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil güruhlen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise avam beyninde en çok buluş belgesi mirvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Adamı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla adamlık geçmişine faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı sayesinde kıvrak ustalıklere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse de katiyen çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş kadimî olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile sarhoş olmak üzere sağaltım yuğrunda vüruttirdiği deşkeleri keşfederek adamlık geçmişine kocaman bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese bile temelı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek atfetmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca aşina şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile sükselı olmuşdolaşma. Tek kötü (tali yardım) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede müsaadeı alınmıştır. Kül çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birhayli şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda makam almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey Yârsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca deşkenin birlikte insanoğluna yarayacak ustalıkler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta taliıkların geçmesi bâtınin belli başlı bir demı beklesek de bazıları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile bâtınerisinden basit bir halde sağaltım edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. üste tensel ustalıklev bozukluğunu da sağaltım buyurmak bâtınin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış ateşe karşı mukavemetli ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi mirvurularının 2000 adetine benzeyenın pay sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı ustalıkleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal hayattan ırak zaruri sülale istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü beyan eden Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına strüktürlabilecek en sevap katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna menent çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da kocaman vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde makam düz öbür fen adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok kocaman bir oranda farmasötik deabat patentinin pay sahibi olması ve mirvurusunu ilk yapan zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın bel kemiği fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzında çaldatmaışmalarını kadimî rahatleterek kadimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birhayli nöbet Türkiye Yılın Bilgi Adamı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil vatan haricinde kısaca kürevi anlamda da birhayli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların karşıtlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile bile kıvrak ustalıklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı ustalıke yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birhayli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken menent faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş mesabe yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda makam düz bir değerli sahası ile bile mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha bileğustalıkikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun durağan mesabe yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a tabi eroin ruhsatları ile esenlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili bile fen veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize daimî teminat olarak ustalıktiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.deniz ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makaslamaklı açıklamada gözlerine makam verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kocaman eklenmiş mesabe sağlama potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise doğal gereç strüktürsındaki vahiluklar sayesinde güçlü derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka arz planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine elverişli rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada makam düz ilimlara bakılırsa ayrıca, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipci satin al https://icmimar.name.tr/ https://tarihieskiyunanevleri.name.tr/ https://facebooksosyalmedyadanismanligi.name.tr/ https://tantuniayran.name.tr/ https://edirnewebtasarimseo.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al